Сьогодні вшанують пам’ять Георгія Кірпи

Пам’яті  Георгія Кірпи
Сьогодні, 20 липня, виповнюється 70 років з дня народження Героя України, видатного державного діяча, почесного харків’янина, колишнього міністра транспорту і зв'язку України – Генерального директора «Укрзалізниці»
 Георгія Кірпи.

З нагоди цієї дати у Києві проходять поминальні заходи за участі родини Георгія Миколайовича, його друзів, колег, серед яких – делегація харків’ян на чолі з народним депутатом України, начальником Південної залізниці з 2000-го по 2012 рік Віктором Остапчуком.

А 22 та 23 липня заходи, присвячені 70-річчю з дня народження Георгія Кірпи, пройдуть відповідно у Харкові та Куп’янську. Зокрема, «перша столиця» віддасть данину вдячної пам’яті своєму почесному громадянинові, внесок якого в розвиток Харкова важко переоцінити, на урочистому заході в спорткомплексі «Локомотив» ім. Героя України Г.М. Кірпи.

У концерті, присвяченому пам’яті Георгія Миколайовича, візьмуть участь народні артисти України, чоловічий вокальний квартет «Гетьман» та народний артист України Павло Зібров. Ведучий заходу – народний артист України Петро Мага.              obrii.com.ua

Comments: