Соціальна карта Харківщини

КАРТАКарту доповнює брошура з контактами всіх організацій і установ соцсфери області
Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

За його інформацією, друкована продукція була розроблена фахівцями департаменту і Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках Комплексної програми соціального захисту населення області. Також доступна ЦИФРОВА ВЕРСІЯ. При створенні карти враховували досвід європейських країн. Тепер і працівникам сфери, і жителям області буде легше орієнтуватися в світі соціальних послуг.

«Соціальна карта області була видана вперше, - підкреслює Юрій Шпарага. - Тут позначено місце розташування основних установ соцсфери регіону. Кожен напрямок виділено своїм кольором: департаменти та управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центрів зайнятості, служби у справах дітей, інтернатних закладів і так далі. Також дані телефони «гарячих ліній» та перелік обласних установ соцзахисту з телефонами та адресами ».

Як зазначає директор департаменту, яка доповнює карту брошура містить не тільки необхідні дані організацій і установ, але також і корисну правову і законодавчу інформацію. Тираж брошури - 5 тис. Примірників. За словами Юрія Шпараги, друкована продукція буде поширюватися в установах соціального захисту населення та офісах партнерів - громадських і волонтерських організацій.

«Така друкована продукція допоможе громадянам знайти адреси потрібних організацій, а також знати, які види послуг тут надають. Згодом плануємо вдосконалювати карту », - уточнив керівник Департаменту соцзахисту.

В даний момент, за інформацією Юрія Шпараги, у пресі знаходиться черговий тираж брошури для ветеранів АТО. Інформаційне видання вперше вийшло в Харківській області в 2014 році. Як розповіла директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Хватінец, в цьому році інформацію у виданні черговий раз обновили.

«У виданні є вся інформація про пільги для учасників АТО, зміни в законодавстві, необхідні контакти, - уточнила Олена Хватінец. - Також хочу відзначити ще одне наше спільне видання, яке виходило в 2015 і 2016 роках - «Державна підтримка сімей з дітьми». Скоро вийде оновлена версія. Тут також зазначена необхідна інформація - які існують види послуг і посібників для сім'ї з

Загрузити ЦИФРОВУ версію

Автор - Юліана Шаповалова

 

Comments: