Спалах кишкових інфекцій у Слов’янську

ИНФЕКцияУ Слов'янську та районі стрімко набирають зростання кишкові інфекції, епідеміологи вже подейкують про перевищення епідпорогу. За словами головного спеціаліста епідвідділу СЕС Галини Шишов, за останній тиждень рівень захворюваності вперше за кілька років на 82% перевищив середні багаторічні показники. Досконально причину такої ситуації медики поки не можуть пояснити.

- Майже щодня ми реєструємо нові випадки кишкових інфекцій і вірусних гепатитів, - зазначає Шишова. - Тому закликаємо городян бути пильними при виборі продуктів харчування в магазинах, ринках, супермаркетах. Особливо необхідно звертати увагу на термін придатності товарів. Строго потрібно підходити і до приготування їжі, піддаючи її в домашніх умовах ретельній термічній обробці (кип'ятіння).

Крім того в Слов'янську досі панує ГРВІ, хвороби найбільше схильні до школярі. За словами начальника відділу освіти Ігоря Рублевского, все ще продовжує залишатися на карантині Слов'янська загальноосвітня школа №9. Заняття відновляться як тільки захворюваність піде на спад.

Автор статті: Наталія Марченко

Comments: