Справа загибелі 53 чоловік від смертельного алкоголю

АЛКо"Навіть після перших смертей вони не зупинили продаж. Ось ця група людей, на думку слідства, і відповідальна за смерті", - зазначила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

У кримінальному провадженні про смертельний сурогаті горілки фігурують 11 підозрюваних. 

"Основний обсяг слідчих дій у справі про масове отруєння підробленою горілкою на Харківщині завершено. У кримінальному провадженні - 11 підозрюваних", - додала Дубовик.

За її словами, це люди, які безпосередньо виготовляли і продавали отруту. Направлення справи до суду затримують тільки експертизи.

Як повідомляв раніше УКРІНФОРМ, посилаючись на прес-службу Госпродпотребслужби в Харківській області, станом на 10.11.2016 загальна колічесство випадків отруєння фальсифікованим алкоголем на Харківщині - 100, померлих - 53, в крові 50-ти з них виявлено метиловий спирт. За даними фіскальної служби області, його постачали з РФ.

30 вересня 2016 року Київська райсуд Харкова за клопотанням прокуратури обрав арешт як запобіжний захід для 27-річного харків'янина, підозрюваного у виробництві сурогату на основі метилового спирту. Йому загрожує до десяти років в'язниці.

28 вересня поряд з організатором виробництва сурогату затримані троє його спільників. Раніше затримані три господаря магазинів, де продавали цю продукцію: господиня чотирьох магазинів у Вовчанському районі арештована з заставою в 275 тис. Грн, господарі магазинів в Харківському та Ізюмському районах відправлені під домашній арешт.

7 жовтня прокуратура Харківської області оголосила підозру 31-річному жителю Вовчанського району, який був посередником між виробниками сурогату та реалізаторами неякісного спиртного.

Джерело

Comments: