Сучасну ковзанку відкрито у Балаклії

КОВзанкаБАЛСьогодні відбулося урочисте відкриття ковзанки під відкритим небом в центрі міста Балаклія на території Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.А. Тризни.

 Незважаючи на сильний мороз на відкриття прийшло чимало місцевих жителів. Ця очікувана подія стала справжнім святом для дітлахів, які взяли участь у веселих спортивних іграх та розвагах. На відкриття ковзанки завітали також казкові герої, які дарували чудовий настрій присутнім. Охочих спробувати якість льодового покриття було багато. Випробувати себе мали змогу не лише діти, а й чимало дорослих.

Вітаючи присутніх з такою подією голова районної державної адміністрації Степан Масельський зазначив: "Ми повернули прекрасну традицію в місто Балаклія, коли кожного року взимку заливалася ковзанка, на якій більшість балаклійців проводили своє дозвілля. Та ностальгія за часами, коли діти й дорослі могли приходити і просто кататися на ковзанах, певно, і спонукала нас до відновлення цієї традиції. В цьому нам сприяла й сама погода. Найголовніше, щоб така розвага сподобалась діткам. І ось сьогодні ми з вами відкриваємо прекрасну льодову ковзанку, яка дасть можливість відпочивати і дітлахам і дорослим, адже це чудовий зимовий вид спорту, для того, щоб вести здоровий спосіб життя. Бажаю всім гарного настрою та отримати масу задоволення!"

Дошкульний мороз не зіпсував чудового настрою, навпаки всіх зігрівали теплі посмішки та дзвінкий дитячий сміх. Тепер кожен охочий зможе весело провести своє дозвілля на льодовому майданчику з сім’єю та друзями.

Джерело

Comments: