Суд призначив експертизу у справі розкрадання коштів в Балаклії

Як повідомили в Харківському антикорупційному центрі, по справі, відкритій після заяви ХАЦ по розкраданню бюджетних коштів при аварійно-відновлювальних роботах в будинку по вул. Арсенальній, 27 в Балаклії, суд призначив будівельно-технічну експертизу. Про це йдеться в постанові Київського районного суду Харкова від 13 липня. Нагадаємо, що кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України відкрили після заяви активістів Харківського антикорупційного центру.
Варто зазначити, що до глави ХАЦ, депутату облради Дмитру Булах звернулися мешканці цього будинку, які повідомили, що, незважаючи на виділення коштів, покрівля в будинку відремонтовано не була, і після кожного дощу верхні поверхи заливає водою. За даними системи «Прозорро», на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) покрівлі, віконних прорізів і частини внутрішніх приміщень житлового будинку по вул. Арсенальна, 27 було виділено понад 7 мільйонів гривень. Роботи виконувало ТОВ «Стальконструкція ЛТД».
За даними ХАЦ, ТОВ «Стальконструкція ЛТД» засновано ТОВ «ХСУ № 127», кінцевим бенефіціаром якої є харків'янин Леонід Музика. ТОВ «ХСУ № 127» заснували крім Музики ще Леонід Костюков і Сергій Волохов. Раніше бенефіціаром був Андрій Константинов.
Нагадаємо, що раніше в Балаклійському районі поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадань бюджетних коштів при проведенні ремонтних робіт по відновленню будинків в Балаклії. Кримінальне провадження було відкрито за заявою активістів ГО "ТОМ 14".
Також в ХАЦ нагадали, що на думку голови хац Дмитра Булаха, який постійно спілкувався з жителями постраждалих будинків і неодноразово спостерігав за ходом робіт і отримав частину актів виконаних робіт, при відновлювальних роботах було вкрадено близько 50 відсотків коштів.

Comments: