Телевежа на Карачуні запущена в присутності Порошенко

poshenПрезидент України Петро Порошенко взяв участь у запуску роботи телерадіовежі на горі Карачун поблизу міста Слов'янськ Донецької області.

Як передає кореспондент агента "Інтерфакс-Україна", під час заходу глава держави ознайомився з процесом введення в експлуатацію і роботою устаткування, оглянув технічний будинок телерадіовежі.

"Це дуже важливо в умовах гібридної війни, яка ведеться проти України. Після того, як мовлення буде запущено з цієї вишки, ми можемо говорити, що площа покриття буде збільшена в десятки разів", - заявив президент України.

Крім того, П.Порошенко в прямому ефірі радіо "Армія FM" поспілкувався з військовослужбовцями, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення в зоні АТО, і привітав їх з наступаючим Днем Збройних сил України.

"Ми також проаналізуємо можливість збільшення потужності передавачів, які тут є. Зараз вони знаходяться на тій же висоті, яка була до руйнування. Гора Карачун стала легендарним місцем", - додав глава держави.

Як повідомлялося, 5 липня президент України Петро Порошенко дав відповідним структурам два місяці на відновлення телевізійної вишки на г.Карачун.

В кінці липня громадське об'єднання "Інформаційний майдан" зверталося з листом до П.Порошенко, прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру інформполітики Юрія Стеця та П.Жебрівський з проханням розібратися в ситуації з саботажем відновлення телевежі. Згідно з листом до влади, активісти просять втрутитися в ситуацію, що склалася, доручити Кабміну забезпечити установку вишки не нижче 250м, що дозволить отримувати сигнал українського телебачення на тимчасово непідконтрольним Україні територіях, а винних у саботажі будівництва притягнути до відповідальності.

12 жовтня Ю.Стець анонсував відновлення роботи телевежі на г.Карачун на поточному тижні і пригрозив звільненнями в разі порушення термінів проведення відновлювальних робіт.

10 листопада заступник міністра інформаційної політики - керівник апарату Артем Біденко запевнив, що конструкція телевежі на горі Карачун в Донецькій області готова до експлуатації і почне мовлення протягом тижня-двох.

Тоді ж Ю.Стець наголосив, що особи, винні в зриві термінів запуску телевежі, отримали службові стягнення або звільнені. "Тиждень, максимум дві, вішаються антенно-фідерні тракти і можна починати мовлення", - заявив заступник міністра.

Джерело

Comments: