У Бахмуті активісти вимагають проведення громадських слухань про створення скверу.

СлуханняУ Бахмуті активісти знову збирають підписи для проведення громадських слухань. Тепер мова йде про створення скверу відпочинку.

Тільки пройшли слухання по горезвісному бульвару Металлруг, як йдеться вже про новий обговоренні. На території мікрорайону Ювілейний вже зібрали більше 170 підписів для проведення громадських слухань з благоустрою пустиря і створення зони відпочинку для жителів.

Ініціатори збору підписів повідомляють, що влада моментально відреагувала на місце проведення акції. Візити були як офіційні, так і немає. Тільки встановили намет для збору підписів, як приїхав один із заступників міського голови.

Чиновник розповів, що нині пустує територію немає сенсу покращувати зеленими насадженнями і конструкціями для відпочинку, так як по генеральному плану тут буде забудова. Навіщо садити дерева не кілька років, щоб потім все знищити.

На пропозицію активістів розглянути можливість благоустрою елементами, які легко буде перенести, щоб прикрасити цей район, він обіцяв подумати разом з керівниками місцевих ОСББ.

Але активісти налаштовані рішуче, вже сьогодні збираються реєструвати ініціативу у виконкомі. Громада вирішить, що буде на пустирі. Однак досвід слухань по бульвару Металургів виявився не на користь активістів: ніхто так і не почув, хто винен в поганій якості робіт, і хто понесе відповідальність.

Джерело

Comments: