У Бахмуті (Артемівськ) відкриють новий завод

bahmut-zavodПопередня зустріч з будівництва заводу відбулася між міським головою Бахмута Олексієм Ревою і представниками керамічної групи «Голден Тайл» в кінці минулого тижня.

Група «Голден Тайл» є лідером з експорту продукції в більш ніж 20 країн Європи, Азії та Перської затоки. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. У структуру входить 13 регіональних центрів: 8 в Україні, 4 в Росії і 1 в Польщі. Сама продукція виготовляється на Харківському плитковому заводі.

В ході обговорення сторони вивчили можливості реалізації проекту будівництва заводу на території міста. Зараз вже приступили до підготовчих робіт по розробці проекту будівництва заводу. Відкриття заводу дозволить вирішити проблему зайнятості населення в місті і районі, поповнити міський бюджет і розвинути інфраструктуру.

На виробництві планується організувати повний технологічний процес з випуску будівельної кераміки. Аналогічні технології використовуються на підприємстві «Харківський плитковий завод», яке є лідером по виробництву керамічної плитки в Україні.

Джерело

Comments: