У Бахмуті реставрують фотографії фронтовиків

стена памятиФотографії воєнних років, портрети фронтовиків, фотознімки батьків і дідів, які воювали в 2 Світовій війні, реставрують у громадській організації в рамках акції до 9 травня.

"Ми пам'ятаємо! Ми збережемо!" - таку акцію оголосила громадська організація« Громадянський рух «Разом». Уже третій рік громадські працівники працюють в цьому напрямку і ідею збереження пам'яті про переможців підтримують жителі міста і району.

У травні 2015 року «Громадянський рух «РАЗОМ» спільно з Бахмутським краєзнавчим музеєм провели дослідницьку роботу зі збору інформації про фронтовиків-бахмутчанах.
Результатом праці активістів, істориків, жителів став унікальний проект «Стіна пам'яті». Фотодокументи і знімки, зібрані і відновлені фахівцями, дозволили зберегти пам'ять про дідів і прадідів, про жінок, які воювали і рятують життя інших, про юних хлопчиків, які пішли добровольцями на фронт, про всіх, хто пережив ті страшні роки війни.

Ордаш Дадашов, голова Ради громадської організації «Громадянський рух« Разом », тоді запропонував організовувати і проводити пересувні виставки з фотографіями воєнних років, щоб про наших земляків дізнався кожен. Щорічно в дні святкування 9 травня така фотовиставка працює в парку культури і відпочинку. Цього року її фонди будуть поповнені.

Пам'ятаємо, шануємо, пишаємося - ці слова знайомі кожному. До цих слів додається слово - збережемо. Це слова пам'яті про наших фронтовиків, загиблих на полях битв і пішли з життя вже в мирний час. Акція по увічненню пам'яті предків - героїв, полеглих в боях за батьківщину і пішли з життя вже в мирний час, розширена.

Фотографію свого солдата (діда, прадіда) можна принести в організацію. Фото буде відреставровано і поповнить фонд фотовиставки до 9 травня. Фотографії приймаються з 11 по 30 квітня за адресою: вул Миру, 40, пн-пт, з 9.00 до 16.00.

Джерело

Comments: