У Бахмуті винесли вирок головлікарю Будинка дитини

ДОМ РЕб'нкаАртемівський міськрайонний суд Донецької області виніс вирок стосовно головного лікаря обласного спеціалізованого будинку дитини міста Артемівськ, нині Бахмут.

Один рік і один місяць позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на два роки з позбавленням права займати керівні посади в установах комунальної або державної форми власності - така ціна розплати за незаконне привласнення грошей з обласного бюджету.

Головний лікар будинку дитини займала посаду з березня 2005 року. У вересні 2012 року керівник установи початку протиправну діяльність - створила незаконну схему отримання зарплати за фіктивно працює співробітника. Як вказується в матеріалах справи, вівся табель обліку відпрацьованого часу співробітників, де фігурувала вже звільнилася медсестра. Головлікар використовувала своє службове становище і дала вказівку старшій медичній сестрі ставити виходи в табель обліку робочого часу співробітників. Два з гаком роки нараховувалася зарплата на співробітника, який не працював. Кошти перераховувались на зарплатну картку в ПУМБ. Більше 74 тисяч гривень поповнили бюджет керівника дитячого закладу.

Після розкриття схеми незаконного привласнення грошових коштів, головний лікар розкаялася і повністю визнала свою провину. За даним фактом прокуратурою Донецької області було порушено кримінальну справу. З огляду на, що колишній керівник співпрацювала зі слідством, суд врахував пом'якшуючі обставини і виніс умовний вирок.

Джерело

Comments: