У Балаклії виселили пункт допомоги переселенцям

БалВОЛБалаклія - єдине місто, яке не знайшов можливості виділення комунального приміщення для центру допомоги переселенцям

Відома волонтерська організація "Станція Харків", яка з часу початку АТО активно допомагала переселенцям, змушена згорнути роботу в місті Балаклія Харківської області.

Про це в соцмережі повідомили волонтери:

І на додачу з нехорошого: після довгих роздумів і пошуків рішення, сьогодні-таки закрили пункт в Балаклії. Незважаючи на те, що дівчатка готові працювати, на жаль, далі тягнути оренду і комунальні власними ресурсами не виходить.

Балаклія - єдине місто з тих, де розташовуються наші регіональні пункти, який не знайшов можливості виділення комунального приміщення для центру допомоги переселенцям.
Нагадаю, в Балаклійському районі проживають понад 10 000 ВПЛ.

Нехай хоча б наші лавочки послужать людям.

Читайте також: УВКБ ООН допоможе обладнати пункти для біженців в зоні АТО

Волонтер Юлія Конотопцева додала пост статистикою для розуміння ситуації:

У Балаклійському районі (за даними МНС за 3 березня 2017 року) розміщено 11524 ВПЛ, з яких 10190 осіб - це діти, люди з інвалідністю та люди похилого віку.
Щоб розгорнути пункт допомоги Станції Харків в Балаклії знадобилося чимало часу та зусиль. Щоб підтримувати його роботу на протязі 1,5 років СХ і донорам знадобилися знову таки час, зусилля і гроші. Були залучені кошти і на гуманітарну допомогу, і на різні адаптаційні заходи, дитячі активності і тд і тп.
Ці 10190 людей не можуть працювати, забезпечувати себе, відкривати бізнес і тд і тп. І їх життя і благополуччя тепер цілком і повністю ляжуть на соціальні служби Балаклійського району. І при це місцева влада не знайшла можливості забезпечити пункт приміщенням (хоча не думаю, що в Балаклії це так складно).
Станція Харків і волонтери більше не можуть містити пункт за свій рахунок.

Джерело

Comments: