У Дружківці бродячі собаки нападають на людей

СОБАКИ бродячие ДружковкаЗа останній тиждень зафіксовано три випадки укусів городян. У двох з них агресію проявили бездомні тварини. За словами постраждалих, сталося це в людних місцях - на міських ринках.

Дружковчане вже неодноразово виявляли своє занепокоєння щодо вороже налаштованих зграй собак в різних частинах міста. Про це свідчать і регулярні скарги до виконкому.

Торік комунальники зробили спробу скоротити чисельність бродячих тварин на вулицях. На їх вилов був укладений договір з фахівцями фірми з Чугуєва. Однак харків'яни десь через місяць відмовилися від роботи в Дружківці, пославшись на постійні погрози з боку місцевих захисників чотириногих.

Як розповів начальник відділу житлово-комунального господарства Олексій Ковальов, в цьому році в міському бюджеті на боротьбу з бродячими тваринами передбачено близько 100 тис. Грн. Зараз комунальна структура займається пошуком нових профільних організацій.

- Три розплідника вже виявили бажання з нами співпрацювати. Виділена сума - 100 тис. Грн.- передбачає проведення тендеру через систему «Прозорро», тому остаточно з партнером ми визначимося після того, як пройдуть всі необхідні процедури в системі електронних торгів, - зазначив Олексій Ковальов.

Джерело

Comments: