У Гусарівці, що на Балаклійщині відкрито дитячий садок

gusarovkaВідкриття дитячого садочка - це свято радості й надії для всіх мешканців Гусарівської територіальної громади. Коли в селі відкривається садочок, це означає, що село живе.

Одним із пріоритетних завдань районної влади є надання якісних освітніх послуг з дошкільної освіти.

   На кваліфіковану підготовку дошкільнят села Гусарівка, до навчання в школі, з нетерпінням очікували батьки та діти. І до неї районна влада почала  готувались заздалегідь: до початку нового навчального року провели якісний ремонт школи, придбали новий шкільний автобус для підвозу учнів і педагогів, розпочали реконструкцію частини приміщення школи під дошкільний підрозділ та за кошти СТОВ «Гусарівське» відремонтували харчоблок.

За час переобладнання приміщення школи під навчально-виховний комплекс проведено всі необхідні ремонтні роботи й облаштовано приміщення для потреб малят. Підготувалено ошатні групові приміщення,медичний кабінет, які оснащені відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних вимог,   з сучасними меблями, новенькими іграшками. Відтепер в дошкільній установі під чуйним керівництвом вихователів 25 юних мешканців Гусарівської громади будуть пізнавати світ казки, навчатись та виховуватись

   Сьогодні, 10 січня 2017 року на базі Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулась визначна подія - розпочав роботу навчально-виховний комплекс.

   На урочисте відкриття завітали почені гості: Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Володимир Ігнатьєв, заступник начальника Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Валентина Панасенко, заступник голови райдержадміністрації, начальник відділу освіти Світлана Швід та директор СТОВ "Гусарівське" Віктор Вовченко. Їх радо вітали вихованці, їхні батьки , учні, працівники школи, жителі села. Батьки щиро дякували  за турботу про дітей.

   Символічним ключем Степан Іванович відкрив приміщення для виховання і навчання дошкільнят.

«Відкривати подібні заклади для дітей, мабуть найприємніша місія , – зазначив Степан Масельський – Ми добре знали про проблему дошкільної освіти в Гусарівській сільській раді. Разом ми зробили усе можливе, щоб наші дітки змогли відвідувати дитячий садочок Нехай в цій установі буде затишно, нехай лунає дитячий сміх, нехай діти всебічно розвиваються і одразу переходять до школи".

Щасливого плавання, гусарівська малеча, в цікаву, неповторну Країну Знань!

Після урочистого відкриття керівництво району разом з заступником директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації оглянули приміщення навчально-виховного комплексу а також ознайомились з роботою Балаклійського ліцею.

Джерело

Comments: