У Костянтинівці пильний сусід запобіг трагедії

patronyВсе почалося з того, що на селищі Новоселівка зустрілися двоє друзів. Один прийшов в гості до іншого, але не з порожніми руками. Крім алкогольного напою друг приніс пару сотень автоматних патронів, калібру 5,45.
Коли товариші вдосталь насолодилися «гіркої» і добре заправитися градусами, вирішили повеселитися. Але не просто так, а з певною часткою адреналіну. Кому то з них прийшла на п'яну голову хлоп'яча нерозумна ідея: кидати в розпечену піч боєприпаси. Патрони вибухали настільки голосно, що ці звуки почув найближчий сусід і, побоюючись за безпеку оточуючих, негайно викликав поліцію.

Двері поліцейським відкрили раскрасневшиеся п'яні хлопці. Але побачивши, хто до них завітав, обидва друзі миттєво протверезіли, зрозумівши, що накоїли щось протиправне. А правоохоронці вирішили з'ясувати, звідки раптом на селищі з'явилося стільки боєприпасів. Виявили цілий ланцюжок постачальників.
У підсумку, в покинутому будинку під дерев'яною підлогою виявили ще 60 таких же патронів, які за чутками були заховані в цьому місці ще влітку 2014 року. Звідси їх і розтягнули, хто на пам'ять, а хто про запас.Обоім друзям, яким вже перевалило за сорок, тепер доведеться коротати термін за незаконне зберігання боєприпасів. А ось пильному сусідові правоохоронці висловили усну подяку за активну життєву позицію.

Джерело

Comments: