У Краматорську чоловіки пішли в бойовики… через сварки з дружинами

АРестУ Краматорську поліція оголосила про підозру у вчиненні злочину двох жителів міста, які в 2014-му році приєдналися до бойовиків і чергували на блокпостах. Обох фігурантів об'єднує одна обставина: в бойовики вони подалися через непорозуміння з дружинами.

Перший, 54-річний пенсіонер з приміського селища Жовтневий, посварився з дружиною і відправився на блокпост, де йому пообіцяли оплату за «службу». Пенсіонеру дали позивний «дядя Саша», і з квітня по червень 2014 року перевіряв на блокпосту проїжджаючий транспорт.

А потім відбулося примирення з дружиною, яка була від «служби» свого чоловіка не в захваті. У підсумку "дядя Саша» покинув блокпост, а коли в місто повернулася українська влада - змушений був втекти з Краматорська. Поблукавши по чужих місцях, «дядя Саша» повернувся додому. І під час чергової перевірки громадян на дому попався дільничним інспекторам. Довелося відповідати на питання слідства ...

Інший, 34-річний приватний підприємець і батько трьох дітей, регулярно конфліктував з дружиною, і коли почалася події 2014 року, вирішив, що проводити час на блокпосту йому буде цікавіше, ніж в колі сім'ї. З палицею в руках громадянин в травні перевіряв машини на блокпосту в межах Краматорська, однак після місяця «служби» зрозумів, що краще все ж повернутися додому, і покинув ряди бойовиків.

У поліції Краматорська оголосили обом про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 (Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) Кримінального кодексу України. Чоловіки зізналися в скоєному, і активно співпрацюють зі слідством.

Джерело

Comments: