У Краматорську деяким перевізникам не подобається безкоштовно возити пільговиків

 

У Краматорську автоперевізники не поспішають підписувати договори з міськвиконкомом через незгоду з деякими пунктами. Мер міста Андрій Панков вважає такі дії шантажем, і підкреслює необхідність зберегти всі умови конкурсу.

Протягом двох місяців робоча група становила умови конкурсу з урахуванням всіх зауважень і побажань громадян. У підсумку, переможцями конкурсу стали АТП-11410, ЮМВОСА і ТТУ, деякі з яких затягують з підписанням договорів.

Нагадаємо, що на початку серпня краматорчани повідомили про те, що з 4 числа все автоперевізники зобов'язані будуть забезпечити безкоштовний проїзд в маршрутках і автобусах для всіх пільговиків. Однак на ділі це не відбулося через відсутність підписаних договорів.

Мер міста Андрій Панков заявив, що відхилень від умов конкурсу не буде. Якщо найближчим часом документи не підпишуть, буде проведений другий конкурс, в якому не зможуть взяти участь ті, хто зараз не уклав договору. Самі перевізники заявляють, що мають повне право протягом 20 днів вивчати умови і коригувати їх.

Джерело

Comments: