У Краматорську в інфекційному відділенні ДТМО встановлюють сучасну систему опалення

У Краматорську в інфекційному відділенні № 1 КДБ ДТМО встановлюють сучасну систему опалення. Ремонтні роботи будуть проведені у всіх палатах, кабінетах і коридорах.

Сучасна система опалення була презентована в Краматорську в кінці позаминулого року. Вона складається з карбонового волокна і термопластика, і здатна поширювати інфрачервоні промені, які можуть обігрівати всі предмети, розташовані в кімнаті, повідомляє офіційний сайт Краматорської міської ради. Незаперечною перевагою даної системи є її безпеку і відсутність електромагнітного поля, крім цього, система запобігає появі цвілі в приміщенні.

За опалювальний період, під час тестування системи, фахівці змогли оцінити плюси її роботи, завдяки чому було прийнято рішення встановити сучасну систему опалення на території всього інфекційного відділення ДТМО.

Зараз проходять ремонтні роботи, встановлюються терморегулятори і створюється сучасна система вентиляції.

За словами лікарів, дані нововведення позитивно позначаться на лікуванні пацієнтів, адже вологість і температура повітря грають важливу роль в процесі одужання, особливо, коли мова йде про інфекційні захворювання.

Comments: