У Краматорську вора “затримала” віконна решітка

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Трагікомічний кримінальний випадок стався в Краматорську 15 грудня: злодій, забравшись в квартиру, застряг у вікні з решіткою, і так попався поліції.

У поліцію подзвонили жителі мікрорайону «Лазурний», які повідомили, що у вікні однієї з багатоповерхівок на першому поверсі стирчить невідомий чоловік. Виїхав на місце виклику наряд дійсно виявив невідомого в вікні. Як з'ясувалося, чоловік застряг у віконній решітці.

Ще цікавіше стало, коли з'ясувалися паспортні дані невідомого: ним виявився 53-річний краматорчанин, який має за плечима не одну тюремну «ходку» за крадіжки і розбій.

Для того, щоб визволити жертву з віконної решітки, довелося викликати рятувальників зі спецобладнанням. Ті розрізали грати, і підозрюваний опинився в руках поліції.

Як з'ясувалося, він заліз в квартиру своєї знайомої, знаючи, що вона зараз знаходиться на стаціонарному лікуванні. У квартиру проник, розбивши вікно. А коли вибирався назад - застряг. Перебування на морозі в такому стані не прийшло для нього даром: затриманий отримав обмороження рук.

Зараз підозрюваний запевняє, що заліз в квартиру для того, щоб просто «погрітися». А поліція перевіряє його особистість на можливу причетність до інших квартирних крадіжок, скоєних в мікрорайоні.

Джерело

Comments: