У Краматорську виступили гумористи на “Студентській лізі сміху”

У Краматорську відбулася «Студентська ліга сміху», в якій взяли участь вісім команд, що представляють Донецьку, Луганську і Херсонську області. Захід відбувся в стінах ДКіТ НКМЗ.

Першими на сцену Палацу вийшла команда з Покровська «Жив-був пес». Далі веселити глядачів продовжили «ПВТ залипати» з Херсона, формат виступу яких дуже сильно відрізнявся від звичного, але тим не менш, припав краматорчани до душі. «Дуже-дуже збірна» команда з Рубіжного, складалася з одного хлопця, який стверджував, що в ньому зібрано весь гумор міста. ДонНМУ представляла команда «Вівторок», а від Краматорська виступали команди «Симптом», «Нон-стоп» і «Догс». Фінальним виходом на сцену став виступ наймолодших учасників, команда яких називалася «PSP», що розшифровується, як «Просто суворі хлопці». Школярі, незважаючи на свій вік, змогли гідно виступити на тлі дорослих учасників і багато в чому навіть обійти їх.

Спочатку організатори обіцяли, що «зоряні тренера» виберуть самі смішні команди, але з об'єктивних причин, які не розголошуються, обіцяні гості на свято гумору в Краматорськ не приїхали, але пообіцяли зробити свій вибір, подивившись відеозапис концерту.

Не було на святі і заявленого запрошеного гостя Марка Куцевалова, який є чемпіоном другого сезону телевізійної «Ліги Сміху». Організатори повідомили, що Марк пообіцяв приїхати на наступний етап, тому для тих, хто купив квитки заради «хлопця з телевізора» було обіцяно, що квитки будуть дійсними і на наступний концерт.

Джерело

Comments: