У Покровську карантин з причини випадка сказу

Головний інспектор Госпотребслужби в Покровському районі скликав екстрену протиепідеміологічну комісію. Було прийнято рішення про термінове введення в місті карантинних заходів строком на 60 днів. За словами керівника райгосбольніци Сергія Лазаренка, єдиною панацеєю на шляху до поширення сказу зараз є щеплення домашніх тварин. У карантинній зоні вона проводиться безкоштовно і в обов'язковому порядку.

Все почалося з того, що домашня шестирічна собака в приватному домоволодінні раптово стала агресивною. Тварина вкусила господаря за стопу. Чоловік обробив рану самостійно і не став звертатися до травмпункту. Через 10 днів собака знову повела себе агресивно і вже стала кидатися на інших членів сім'ї. Тварина впадало на людей і намагався вкусити і тих, хто хотів пройти у двір. Стривожені поведінкою чотириногого улюбленця домочадці звернулися за допомогою до ветеринарів.

Тварину довелося приспати. Але в день звернення у собаки взяли біопроби на наявність сказу. На жаль, вони підтвердилися. Тварина була хвора на сказ. Зараз ветеринари обходять вулиці, двори і квартири з метою прищепити від невиліковної хвороби домашніх тварин. Карантинні заходи передбачають суворе обмеження пересування домашніх собак і котів, виявлення нещеплених тварин.

Господаря тварини госпіталізовано

Джерело

Comments: