У Слов’янську дорожчає проїзд

СдавТРолНе встигли жителі Слов'янська звикнути до новини про збільшення тарифів на вивезення ТПВ, як влада міста анонсували подорожчання проїзду в маршрутних автобусах та міському електротранспорті.

На інформаційному ресурсі міської ради розміщено проект рішення виконкому, в якому жителів міста інформують про нову ціну на поїздку в тролейбусах - 2,50 гривень. Виходить, що ціна разової поїздки збільшиться на гривню, адже останній раз виконком підвищував ціну в березні 2015 року, з того часу в тролейбусі можна було проїхатися за 1 гривню 50 копійок.

Відповідно, збільшиться і вартість проїзних місячних квитків. Зараз для їх придбання учням шкіл та ліцеїв потрібно заплатити 20 гривень, студентам вузів і технікумів 30, а всім іншим пасажирам 50 гривень.

Після підвищення тарифів на проїзд школярі заплатять 35 гривень, студенти 52 гривні, інші громадяни 105 гривень. А ось якщо підприємства, організації або установи побажають оплатити службові поїздки своїх співробітників, то їм слід готуватися до покупки проїзного за 125 гривень.

Зросте ціна в маршрутних таксі, в них проїзд визначено в розмірі 4 гривень 50 копійок. Точна дата введення нових цін ще не визначена, відбудеться воно орієнтовно в кінці лютого або на початку березня.

Джерело

Comments: