У Слов’янську грабіжники в масках пограбували 50річну жінку

ЗолотоІнцидент стався в приватному будинку Слов'янська по вулиці Львівській. Негідники буквально силоміць увірвалися у двір і накинулися на господиню, яка в той період часу перебувала в оселі одна. Зловмисники зв'язали жертву і зірвали з неї золоті прикраси - дві золоті ланцюжки і два кільця.

Тим не менше, постраждала змогла вчинити опір і вдарила одного з нападників по голові. Непрохані гості виявилися досить жадібними, і золотих виробів їм здалося мало. Під страхом смерті злочинці зажадали у жертви віддати їм всі наявні в будинку гроші і інше золото, а також цінні речі. Жінка була змушена віддати грабіжникам шість тисяч гривень. Нічого іншого ціннішого в будинку більше не знайшлося.

Забравши заощадження, люди в масках зникли. Зараз за підозрою в скоєнні злочину поліцією міста розшукуються двоє чоловіків. Їх зріст 175-180 см, обидва середньої статури. В період вчинення злочину нападники були одягнені в однакову спортивну форму темного кольору.

Слов'янським відділом поліції відкрито кримінальну справу за ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України. Правоохоронці звертаються до мешканців області та сусідніх міст, всю наявну у них будь-яку інформацію з цього факту передати за телефонами: 102 або 066-153-49-33, 063-554-29-86, (06262) 3-44-07. Конфіденційність при цьому гарантується.

Джерело

Comments: