У Слов’янську тещу обікрав майбутній зять

СЛАВянск шкатулкаМолодий хлопець вкрав у майбутньої тещі коштовності й гроші. Матері нареченої захотілося одягнути золоту прикрасу, яке разом з іншими сімейними цінностями зберігалося в скриньці. Тут же знаходилися грошові заощадження. Але жінку спіткало розчарування, коли на місці не виявилося ні грошей, ні золотих прикрас.

Потерпіла звернулася в поліцію із заявою. Прибулі за адресою правоохоронці обстежили житло. Але ні слідів злому, ні інших, будь-яких пошкоджень не виявили.

Висновок був один: крадіжку скоїв хтось знайомий господині, вхожий в її будинок. Перевіривши кожного з її оточення, прийшли до спільного знаменника: найчастіше в будинку бував 17-річний студент, наречений дочки. Хлопець зізнався, що давно поклав око на золото і гроші, обнишпорив під час відсутності господині шафа. Викравши скриньку з коштовностями, зловмисник останні здав в ломбард, а шкатулку викинув на пустирі. Там вона і залишалася, поки не була виявлена правоохоронцями. Виручені від здачі золота гроші молода людина пустив на розваги з друзями.

Оскільки хлопець неповнолітній і не мав раніше проблем із законом, його за рішенням суду очікують штраф, або виправні роботи, або умовна судимість.

Джерело

Comments: