У Слов’янську встановлюють нові опори вуличного освітлення

slavyanskВстановлені в незапам'ятні часи залізобетонні опори для ліхтарів вуличного освітлення в Слов'янську прийшли в непридатність - бетон кришиться і сиплеться, металева арматура, взаємодіючи з повітрям, іржавіє і втрачає свою міцність. Ці фактори можуть привести до падіння стовпів і заподіяння травм людям, нанесення шкоди будівлям, транспорту і т.п.

У Слов'янському міській раді знайшли кошти для того, щоб почати установку більш надійних і довговічних металевих опор, повідомляють місцеві інтернет-видання.

На апаратній нараді в Слов'янському міськвиконкомі керівник КП «Зовнішнє освітлення» Дмитро Діденко повідомив, що працівники підприємства приступили до встановлення металевих ліхтарних опор замість раніше демонтованих залізобетонних.

Установка нових стовпів проводиться по бульвару Пушкіна на відрізку від вулиці Шевченка до вулиці Василівської. Тут планують закінчити роботи до кінця поточного року.

У 2017 році, розповів Дмитро Діденко, ремонт електромереж зовнішнього освітлення буде проведено по бульвару Пушкіна на ділянці від вулиці Василівської до вулиці Лозановича.

Джерело

Comments: