У Слов’янську затримано розкрадачів тролейбусного контактного дроту

СЛавТроЛ30 cічня керівництво підприємства «Слов'янське тролейбусне управління» звернулося в поліцію із заявою про крадіжку проводів тролейбусної лінії по бульвару Героїв Крут (колишня. Пасова). Невідомі зрізали понад 50 метрів контактного проводу, через що припинився рух тролейбуса № 7, який слід від залізничного вокзалу до мікрорайону Артема.

Оперативники Слов'янського відділу протягом години розшукали викрадачів, двох 30-річних місцевих жителів, які вже побували в ув'язненні. Поліцейським вони пояснили, як обрізали провід - один з подільників виліз на дерево і відпиляв провід ножівкою, після чого вони зірвали його і відпиляли 56 метрів. Дорогий мідний дріт вони збиралися здати на металобрухт.

У КП «Слов'янське тролейбусне управління» оцінили збиток від крадіжки, він склав понад 200 тисяч гривень. Ремонтникам довелося в лютий мороз відновлювати контактну мережу. А розкрадачів дроти може очікувати покарання до п'яти років позбавлення волі.

Контактний провід часто привертає «металістів». Кілька років тому в Добропіллі вночі зрізали тролейбусний дріт, після чого перестав курсувати єдиний в місті тролейбус. Контактну мережу зняли, а замість тролейбусів пасажирів стали возити автобуси - їх утримання обходиться в маленьких містах набагато дешевше.

Джерело: Ігор Турбіевскій

Comments: