У Зміївському та Вовчанському районах виділено земельні ділянки для ветеранів АТО

uchastok11 листопада Головне управління Госгеокадастра в Харківській області видало 125 ветеранам АТО накази на виділення земельних ділянок. Про це повідомив начальник управління Євген Оберемок.

Так, в Зміївському районі розташовані останні наділи на території другого за величиною в області садового товариства учасників АТО - тепер в ньому 238 членів. До кінця року ще 300-400 ветеранів отримають накази на землю.

З 125 виданих наказів 75 - ділянки по 1,75 га в Вовчанському районі для ведення особистого сільського господарства, 50 - ділянки по 12 соток в Зміївському районі для ведення садівничого господарства.

Оберемок зазначив, що видача наказів на виділення ділянки - стандартна процедура. Вона завершує процес отримання ветераном АТО обіцяної державою землі. Земельні ділянки можуть бути двох типів: близько 2 га для ведення особистого селянського господарства, або ж 12 соток - для садівництва. Землю можна обробляти самим або здавати в оренду фермерам. Садові ділянки знаходяться поблизу великих населених пунктів і можуть використовуватися під будівництво дачі, яка потім може стати повноцінним житлом з урахуванням перспективи включення землі в території місцевих рад. Тип ділянки вибирають самі ветерани з резерву, підібраного фахівцями Госгеокадастра, конкретну ділянку із загального зарезервованого масиву визначається ветеранами методом жеребкування.

Джерело

Comments: