Унаслідок морозу в Дружківці загинуло двоє містян

e931c6bb99c3224fc525164c236b4d7bМінусова температура стала причиною смерті відразу двох містян.

Суворі зимові морози ще не встигли показати свою міць, проте перші жертви стихії в Дружківці вже з'явилися. Так, на минулих вихідних 66-річний чоловік помер від переохолодження прямо на вулиці.

Трагедія сталася в селищі Яковлівка. На мертве тіло дружковчаніна натрапив сусід, вийшовши вранці з дому. Лікарі встановили, що смерть настала від переохолодження. Правоохоронці навели довідки і з'ясували, що чоловік проживав один, був безробітним і любителем спиртного. Будучи напідпитку, він впав і заснув ... Прокинутися йому не судилося. Загибель людини кваліфікували як нещасний випадок.

Другого загиблого погубило бажання зігрітися від холоду. Чоловік 54-х років був також самотній. Від морозів рятувався пічним опаленням. Мабуть, він перестарався в своєму прагненні обігріти будинок і знехтував правилами безпеки. Його безпечність призвела до пожежі. Полум'я помітили сусіди і викликали рятувальників.

МНС-ники вогонь загасили, але врятувати господаря не змогли: він був уже мертвий. Подія розслідують за ч. 2 ст. 270 КК «Порушення вимог пожежної безпеки».

Джерело

Comments: