В Балаклії почали відновлення моста

МОСТ«За підтримки Харківської обласної адміністрації ми почали відновлення проїзду по мосту в Балаклії на дорозі Городище - Курган - Мілове. Шляхопровід довжиною 245 м почав руйнуватися через постійне руху великовантажного транспорту. Зараз ми провели обстеження моста, підрядник з Дніпра вже приступив до ремонту. За два тижні ми плануємо забезпечити тимчасове рух пішоходів і реверсний проїзд легкового транспорту, - розповів Євген Зражевець. - У той же час ми будемо наполягати на необхідності виділення з державного бюджету коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту моста».

Також, за його словами, протягом тижня проводилися роботи з капітального ремонту шляхопроводу біля села Губарівка Богодухівського району. Закінчено облаштування будівельного майданчика, перенесення комунікацій, розбирання конусів, передає прес-служба ХОДА.

Сьогодні там проводиться розбирання берегових опор і демонтаж конструкцій старого шляхопроводу, побудова котлованів під опори. Завезені матеріали для облаштування нових опор. Виконання робіт на даний момент складає 20%.

Також протягом тижня велися роботи на мосту в Ізюмі. Виконано демонтаж конструкцій проїжджої частини, укладання нових деформаційних швів, облаштування накладної плити на одному прогонових будов з боку Довжанського.

Крім того, розроблено проект з поточного ремонту шляхопроводу поблизу Песочина. Проект відправлений на експертизу.

Джерело

Comments: