В Дергачівському, Зміївському та Богодухівському відділах поліції призначені нові керівники

pryznachenyНові керівники призначені в Дергачівському, Зміївському та Богодухівському відділах поліції Харківської області. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції України в Харківській області.

Заступник начальника облуправління Валерій Пахомов представив особовому складу керівника Дергачівського відділу поліції - підполковника поліції Едуарда Коваленка. У поліції він працює з 1996 року. Останні 8 років очолював Богодухівський відділ поліції.

Заступник начальника облуправління Віталій Гузь представив керівника Зміївського відділу поліції - підполковника поліції Кирила Щербинського. Щербинский на службу в органи внутрішніх справ прийшов у 1999 році. До призначення працював заступником начальника відділу поліції - начальником слідчого відділу Індустріального відділу поліції.

Начальником Богодухівського відділу поліції призначений полковник поліції Віктор Ширина. Службу в поліції почав в 1985 році. Останній рік керував роботою Великобурлуцького відділу поліції, потім - Краснокутського відділення поліції.

Джерело

Comments: