В Краснограді відкупорили “Капсулу часу”

В рамках святкування 286-ї річниці Краснограда відбулося урочисте відкриття капсули, закладеної на території міста для нащадків 50 років тому. Про це повідомили в прес-службі Харківської облради.

У капсулі, закладеної в 1967 році, красноградці виявили: зразки зернобобових Красноградської дослідної станції, газету, кінофільм, книгу і шкільні твори про Краснограді, свідоцтво про народження двох красноградців, фотографії установ, гроші, ткані вироби фабрики "Україна", текстове послання.

Сучасники вирішили протягом місяця сформувати своє послання. Щоб через 25 років, коли буде відзначатися столітній ювілей визволення Красноградщини від окупантів, була можливість оцінити досягнення нинішніх поколінь.

"Ми відкрили послання наших батьків. Вони працювали, щоб їх діти жили краще. Дякую ветеранам за їх самопожертву і внесок в розвиток району. Добре, що ми зберігаємо традиції. Переконаний, молоде покоління об'єднається навколо ідеї розвитку краю. Тому Батьківщина єдина і вона найкраща . Пам'ятайте про це завжди! ", - зазначив голова облради Сергій Чернов.

Джерело

Comments: