В Лимані заарештовані грабіжники оселі пенсіонера

В житло 89-річного чоловіка з метою наживи проникла компанія з трьох осіб. Двоє чоловіків, 28 і 34 років, і молода 21-річна жінка приїхали з Луганської області в Лиман до свого родича. Як випливає з їх розповіді, його не виявилося вдома.

За їх словами, вони повели цілий день в місті, витративши всі гроші, які були у них з собою. Після цього вирішили «заробити» гроші нечесним шляхом. Помітивши самотнього старого, компанія простежила за ним до самого будинку. Дочекавшись ночі, чоловіки увірвалися в будинок пенсіонера, подолавши перешкоду у вигляді паркану. Жінку вони залишили за двором стежити за ситуацією на вулиці. Один з чоловіків проліз у вікно, після чого відкрив другого двері зсередини. Похилого господаря будинку чоловік побили і зв'язали. Оглянувши будинок, зловмисники грошей не знайшли.

Переконавшись, що нічого цінного в будинку немає, компанія прихопила з собою виявлену пляшку з алкоголем, потім покинула оселю і зникла. Залишок ночі вони провели в покинутій будівлі, а з настанням ранку спробували покинути місто. Однак вранці на залізничному вокзалі злочинців зупинила місцева поліція.
Проти них відкрито справу.

Джерело

Comments: