В Слов’янську взялися за стратегію розвитку

strategyyaВ Слов'янську розроблена і представлена «Довгострокова стратегія розвитку міста». Власне кажучи, робоча група, в яку входили активісти громадських рухів і фахівці відділів та управлінь виконкому міськради разом з консультантами з Інституту громадянського суспільства, комітету виборців України, фонду «Східна Європа », не стала винаходити велосипед, а вибрала за основу документ, який затвердили ще в 2011 році.

А він грунтувався на трьох китах. А саме створення комфортних умов для ведення бізнесу, як основного джерела поповнення міського бюджету, розвитку комунальної інфраструктури міста, як застави комфортного проживання всього міського населення і, власне кажучи, формування свідомої та активної міської громади, як основного двигуна всіх процесів життєдіяльності Слов'янська місцевого самоврядування.

Кожен напрямок має свої стратегічні і оперативні цілі і конкретні шляхи їх досягнення. Тепер справа за малим. За обговоренням жителів міста, внесенням поправок і доповнень. Адже будь-який проект - це «не догма, а керівництво до дії». Саме з таким проханням звернувся міська рада до всіх славянців «від малого до великого».

Джерело

Comments: