Відродження парку місцевого електротранспорту у Краматорську

trolejbusyУ Краматорську завершується виконання річного плану по відродженню парку місцевого електротранспорту.

До 25 грудня місто має отримати три нових тролейбуси білоруського виробництва, для придбання яких вже успішно проведено тендер. Запущені в роботу два тролейбуса «гармошки» німецького виробництва. Однак розвиток мережі електротранспорту і запуск нових маршрутів вимагають збільшення рухомого складу.

В результаті на початку року депутати Краматорська прийняли рішення про цільову фінансову допомогу місцевим трамвайно-тролейбусному управлінню для капітального ремонту і відновлення старих тролейбусів. По суті, завдання було поставлене таке: підняти з «затонів» ТТУ не менше 5 древніх машин, які вдають із себе купу іржавого заліза, і дати їм друге життя.

Із завданням ТТУ вже майже впоралося. Сьогодні, 8 грудня, після місячного капітельного ремонту в Харкові, в місто повернувся вже 4-й відновлений тролейбус. Машина під номером «182» пройшла повний ремонт ходової частини та корпусу, повністю замінено внутрішнє облаштування тролейбуса. Автотрейлер, що доставив 182-й в Краматорськ, повинен відправити на капітальний ремонт останню машину з «затону» ТТУ.

Кожен такий ремонт обійшовся міському бюджету в 750 тисяч гривень. Гроші, звичайно, чималі, але це все ж дешевше, ніж купувати нові машини.

У найближчі дні, після технічної обкатки, 182-й приступить до перевезення пасажирів.

Автор статті: Віктор Травін

Comments: