Виробникам смертельного алкоголю світить 10 років

Досудове розслідування стосовно організованої групи зловмисників, яка поширювала сурогатну горілку, від якої в Харківській області померло 48 осіб, закінчено. Про це 26 липня журналістам повідомив прокурор області Юрій Данильченко.

Нагадаємо, про те, що в Харківській області зафіксовані смертельні випадки отруєння алкоголем, стало відомо 22 вересня 2016 р ході розслідування з'ясувалося, що метиловий спирт, з якого в Харкові виготовляли алкоголь, організатори незаконного виробництва закупили в Сєверодонецьку Луганської області.

"Зараз проходить процес ознайомлення сторін з матеріалами розслідування. Виконавши цю процедуру, обвинувальний акт буде направлений до суду. Максимальна санкція статті передбачає 10 років позбавлення волі. Нагадаю, що всі троє перебувають під вартою", - зазначив прокурор.

Він також нагадав, що окремими виробництвами в суд зараз йдуть справи стосовно посередників і безпосередніх продавців сурогату. Стосовно двох підозрюваних виробництва за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України - вже в суді. Ще 5 обвинувальних актів щодо 6 підозрюваних повністю готові для передачі до суду. "Залишилися технічні формальності", - підкреслив Данильченко.

Джерело

Comments: