Виставка «Схід-Експо» у Краматорську

ВетрякУ Краматорську відкрилася масштабна виставка «Схід-Експо», на якій свою продукцію представили близько 50 виробників Донецької області. Краматорськ гідно вписався в загальну експозиції, показав гостям і учасникам заходу, ніж ще займаються в місті крім великого промислового виробництва.

У селищі Біленьке працює «біополе», яке займається вирощування органічної зерна. Раніше невелике сельзохпредпріятіе вирощувало екологічно чисті овочі, відправляйте їх в Донецьк. Але з початком бойових дій ринок збуту був втрачений, довелося перебудовуватися на нове виробництво. Зупинилися на вирощуванні зерна.

Сергій Гаков разом з партнерами заснували в Краматорську 3-Д ферму, умільці навчилися збирати 3-Д принтери і друкувати на них замовлення. Для стартапу використовувала власні інвестиції.

Ірина Міщенко Очолює підприємство з поклейки виробів з ПВХ-матеріалу. Їхня продукція цікава для туристів, велосипедистів, дайвингистов і спортсменів. Правда, клієнти, які займаються активним відпочинком, а не з Краматорська, а інших міст України. Серед краматорчан мало хто знає, що виготовити байдарку або термомешки можна в своєму місті, а не роблячи замовлення в спеціалізованих брендових магазинах.

В ательє Пані не тільки шиють і ремонтую звичайний одяг, але також роблять вишиванки, кодируем в орн ім'я, дату або місто. Таким рукоділлям в ательє стали займатися в 2014 році, відразу після звільнення Краматорська.

Краматорське підприємство «Фурлендер» виготовляє Вітряні установки. Для них більш цікавим було б участь в спеціалізоване виставці, де можна обзавестися корисними знайомств, знайти потенційних клієнтів. Але захід у Краматорську не стали ігнорувати. Вирішили показати відвідувачам, яку продукцію виробляють, які потужності в компанії.

Володимир і Людмила Юркова приїхали в Краматорськ з Донецька. У Малотаранівка відкрили власну сироварню, хоча раніше, до війни, варили сир тільки дял особистих потреб, не на продажу. Багато часу пішло на пошук якісного молока для виготовлення сирів. Тепер через день переробляють до 170 літрів молока, продавайте сир Не тільки в Краматорську, а й сусідньої містах.

Джерело

Comments: