Як інтегруватися на європеські ринки обговорюватимуть у Краматорську

Краматорск ОБГОВОРЕННЯГО «Донецький молодіжний дебатний центр» запрошує до участі в публічній дискусії «Інтеграція українських підприємств на європейські ринки: регіональний контекст». Захід відбудеться 2 червня в Антикризовий медіа-центрі за адресою: м Краматорськ, вул. Марата, 1, з 11.30 до 14 годин (початок реєстрації о 10.45).

На обговорення виноситься ряд питань, що стосуються перспектив бізнесу, який орієнтований на європейський ринок. Зокрема залучення інвесторів, перепрофілювання великих промислових підприємств, конкуренція українських товарів на європейському ринку і багато інших.

У заході візьмуть участь ряд експертів, серед них радник міністра економічного розвитку і торгівлі Дмитро Романович, голова правління Українського центру європейської політики Тарас Качка, директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Донецької ТПП Валерій Перепелиця та інші.

Запрошені також фахівці відділів економіки міських і районних рад, представники бізнесу та журналісти (список учасників від підприємств буде оновлюватися на сайті. Тут же можна ознайомитися з повним списком питань, які будуть винесені на дискусію, а також з експертами.

Дискусія пройде в рамках проекту «Просування проєвропейських реформ в Донецькій і Луганській областях» за підтримки Інституту економічних досліджень і політичних консультацій і Європейської правди "Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу.

Інформаційні партнери - Донецький прес-клуб і Краматорський антикризовий медіа-центр. Зареєструватися на захід можна у Світлани Агаджанян, координатора прес-клубу, в 16.00 четверга, 1 червня 2017 по телефонам 093 099 4321 або 050 27 33 985 а також за електронною адресою: debate@cent.dn.ua.

Джерело

Comments: