Заходи з територіальної оборони в області

teroboronaНа базі Харківського обласного військового комісаріату проведено збір по організації територіальної оборони і бойову підготовку військовозобов'язаних. Про це повідомили в регіональному медіа-центрі Міноборони Харкова. Заняття організували офіцери командування оперативного командування "Схід" разом з фахівцями Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА). Заняття проводилися з офіцерами обласного та районних військкоматів, командирами загонів територіальної оборони Харкова.

В.о. військового комісара області Микола Мосенцев повідомив, що в цьому році в області проведено 4 командно-штабних навчання під керівництвом Генерального штабу та близько 400 заходів місцевого значення, в яких взяло участь 4 тис. діючих військових і резервістів. "Головна проблема - рівень матеріального забезпечення зборів з бійцями територіальної оборони", - повідомив Мосенцев.

Як зазначив представник ХОДА Юрій Дорошенко, в 2016 році обласне керівництво направило понад 2,5 млн. Грн. на проведення заходів з територіальної оборони. "За рахунок цих коштів поліпшена матеріально-технічна база, яка задіяна для захисту нашого регіону. У наступному році фінансування обласної програми організації тероборони складе 3 млн.грн.", - Зазначив Дорошенко.

Джерело

Comments: