Збільшити кількість індивідуальних теплових пунктів планують у Бахмуті

ИТПБахмут відвідали координатор проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» в Донецькій і Луганській областях і представники науково - технічного центру «Біомаса».

Візит був присвячений вивченню можливостей реалізації проекту з енергетичної реформи в місті. Міський голова обговорив з учасниками технічні і юридичні моменти проекту. Компанія ТОВ «Науково - технічний центр« Біомаса »(м.Київ) проведе енергетичне сканування генеруючих потужностей і розподільчих мереж ТОВ« Бахмут-Енергія ». За результатами підготує технічний звіт, в якому і будуть названі першочергові заходи щодо впровадження енергозберігаючих технологій.

Як повідомляє прес-служба міської ради, цією Компанією буде проведена оцінка технічних, фінансових, юридичних, інституційних, соціально-економічних і екологічних можливостей і надійності Проекту «Реконструкція розподільчих мереж опалення з установкою індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у споживачів». Проект розроблений і підготовлений ТОВ «Бахмут-Енергія» для участі в Програмі «Реконструкція та Реновація Комунальної інфраструктури», який реалізується Німецьким державним банком розвитку KFW.

Перші ІТП з'являться в двох школах Бахмута вже найближчим часом

Джерело

Comments: