Слов’янськ. У покинутих без нагляду дітей обмороження

slavyanskНапередодні дня Святого Миколая місцева жителька пішла з дому, залишивши без нагляду своїх двох дочок, 2 та 5 рочків. Їх у холодному будинку знайшла сусідка, яка і викликала поліцейських. Діти поміщені в лікарню.

Близько 22.00 години до поліції надійшла інформація від 31 – річної жительки Слов'янська про те, що вона, вирішивши зайти до своєї сусідки, побачила, що вхідні двері її дому відкриті. В самому будинку вона виявила двох кинутих без нагляду дітей.

За вказаною адресою прибули поліцейські, які викликали бригаду швидкої допомоги. Медики оглянули дітей і доставили їх до дитячої міської лікарні. У 2-річної дівчинки лікарі діагностували обмороження кистей рук та ніг, вона знаходиться в реанімації. А 5-річна дівчинка з гострим респіраторним захворюванням знаходиться в терапевтичному відділенні.

Співробітники поліції встановлюють місцезнаходження матері.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування» Кримінального кодексу України.

Крім того, матеріали стосовно цієї сім'ї будуть передані в службу у справах дітей для подальшого соціального супроводу.

Джерело

Comments: