Свято футболу для жителів Балаклійщини

futbol

2 жовтня ветерани Балаклійського району та ветерани ФК "Металіст" (Харків) подарували справжнє свято футболу для жителів Балаклійщини. За часів незалежності України стадіон "Вимпел" вперше зібрав таку величезну аудиторію уболівальників. Більше 1000 глядачів відвідало беззаперечно непересічну подію для нашого району.

    Усі з нетерпінням чекали з візитом до Балаклії спортсменів, які великими літерами вписали свої імена до славної історії українського, слобожанського, балаклійського футболу. Так, на центральний стадіон району у складі ветеранів "Металіста" виходили: Олександр Горяінов, Сергій Валяєв, Руслан Колоколов, Юрій Ушмаєв, Вадим Харченко, Іван Панчишин, Олександр Призетко, Сергій Ралюченко, Віктор Камарзаєв, Володимир Лінке, Віктор Гладкий, Михайло Глушко, Євген Золотницький, Олександр Карабута.

   Розпочався захід з урочистої церемонії відкриття зустрічі. До присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та тренер і організатор ветеранів "Металіста" Володимир Лінке. Кожен з виступаючих висловив слова побажань і надії на подальшу тісну співпрацю в рамках проведення відповідних матчів.

   Щодо самої гри, то більш імениті гості впевнено перемогли балаклійців з рахунком 4:1. У складі "Металіста" м’ячами відзначились Руслан Колоколов, Олександр Презетко, Сергій Ралюченко та Володимир Лінке. Єдиний гол з пенальті у складі ветеранів Балаклійського району забив Віктор Давидов.

   По завершенню матчу відбулось нагородження учасників зустрічі пам’ятними скляними статуетками та медалями, а кожен бажаючий мав змогу взяти автограф та сфотографуватися зі своїм кумиром.

Джерело

Comments: