Близнюки. Кубок вибороли Самійлівці

cup_ignatenka_footВп’яте зібралися кращі футбольні команди Близнюківщини на стадіоні у Верхньоводяному, щоб розіграти Кубок пам’яті Володимира Андрійовича Ігнатенка.

Разом зі спортсменами приїхали повболівати за своїх і сільські голови. Олександр Линник, Тетяна Туник, Юрій Яковлєв - очільники місцевого самоврядування відповідно Криштопівської, Уплатнівської та Самійлівської громад із задоволенням спостерігали за грою, підбадьорюючи футболістів.

Під час урочистої частини привітали присутніх з черговим святом футболу організатори турніру - Любов Павлівна та Володимир Володимирович Ігнатенки.
Теплі спогади про життєвий шлях Володимира Андрійовича, його внесок у розвиток спорту Близнюківського району та благоустрою Самійлівської сільської ради звучали у виступах голови федерації футболу Близнюківщини А.Воронкіна,  В.Лисяка, О.Харченка. А подружжя Дробишевих подарувало пісню у своєму виконанні всім, хто зібрався на стадіоні.
Перед початком першої гри  Андрій Воронкін вручив депутату районної ради Андрію Фурману почесну грамоту від губернатора Харківщини Ігоря Райніна за особистий внесок у розвиток спорту рідного району.
Власне футбольні баталії були вкрай напруженими і перевіряли спортсменів на витримку як фізичну, так і психологічну.
В результаті І місце в боротьбі сильніших вибороли самійлівці (на фото), на ІІ - ФК «ІНКО», третє місце за уплатнівцями, а на четвертому - футболісти з Криштопівки.
Всі спортсмени команд-учасниць  нагороджені медалями та грошовими преміями. Також було визначено кращого воротаря - Є.Кривошеєв (ФК «Уплатне»), захисника - В.Басанець (ФК «Самійлівка»), нападаючого - Б.Новіков (ФК «ІНКО»).
Футбол закінчився, а місцеві жителі з нетерпінням чекатимуть наступного року, бо для сільчан такі спортивні змагання та ще й з професійними виступами артистів районного Будинку культури - справжній відпочинок.
Ірина ВОРОНКІНА

Comments: