Мешканець Бахмута переміг у Міжнародному Марафоні

марафон42 кілометрів 195 метрів спортсмен Артем Піддубний подолав за 2 години 25 хвилин і 43 секунди. Нагорода за цей рекорд становить 5 тисяч грн. Нашому земляку не вистачило всього 45 секунд до результату, який за регламентом турніру приніс би підвищені призові. За цей час організатори готові були платити переможцю 10 000 грн.

Нажаль, не вийшло у Піддубного і побити встановлений в 2016 році рекорд траси, час - 2 години 23 хвилини 1 секунда. Цього року автор рекорду Сергій Українець не брав участі в марафоні.

Другим став Дмитро Пожевілов з Чугуєва, третім - Максим Супрун (Харків). Серед жінок швидше за всіх до фінішу прийшла харків'янка Тетяна Рибальченко, друга - Людмила Шелест із Сум, на третьому місці - Любов Сич з Харкова.

Майже 10 тисяч людей приїхали на марафон. Серед бігунів жителі Німеччини, Польщі, Великобританії, Ізраїлю, Марокко, Казахстану, Австрії, США, Нідерландів (всього 15 країн). Харківський Міжнародний марафон внесений до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників.

Джерело

Comments: