Наші русалоньки прилетіли!

IMG_1257

Сьогодні, 23 серпня у День міста, в Харківському аеропорту зустрічали національну збірну України з синхронного плавання, яка повернулася з Ріо. Вболівальники, рідні, керівництво Федерації синхронного плавання України, представники обласної та міської влади зустрічали наших «русалоньок» та їх наставників урочисто, як героїв.

IMG_1213І це дійсно так. Як зазначив в інтерв’ю журналістам (які також в аеропорту зустрічали наших синхроністок), президент Федерації синхронного плавання Віктор Миколайович Остапчук, за фактом у нашої збірної два четвертих місця, але за рівнем виступів і українського дуету, і групи – це точно була медаль причому навіть не бронзова, а срібна.

Про це в інтерв’ю журналістам говорила і тренер нашої національної збірної Світлана Саїдова. Світлана Борисівна також запевнила, що команда і не думає опускати руки. Значить потрібно бути ще сильнішими, і підготовку до наступної Олімпіади збірна почне практично відразу після короткої відпустки спортсменок.

Зазначимо: два четвертих місця української команди – краще на сьогодні олімпійське досягнення нашої збірної з синхронного плавання за всю її історію.

IMG_1225

Comments: