Спартакіада ветеранів у Слов’янську

ВетераныДля ветеранів праці та спорту в Слов'янську організували і провели 16-ю спартакіаду. У більярдному клубі «Карамболь» і спортивному клубі «Марафон» спортсмени з сивиною зійшлися на більярдних і тенісних столах, грали в нарди, шашки та шахи, метали дротики в дартс.

У змаганнях змагалися від чотирьох до шести команд, в яких перебувало два або три учасники. Команди представляли п'ять мікрорайонів міста і підприємство «Бетонмаш».

Як виявилося, ветерани «Бетонмашу» виявилися найбільш підготовленими і завоювали перші місця в змаганнях з більярду, настільного тенісу, нарди і дартсу (результати партій з шахів та шашок будуть оприлюднені пізніше).

Команда мікрорайону Центр зайняла три других позиції і одну третю, призерами стали колективи мікрорайонів Варшава, Відродження, Північний і Черевковка.

Переможцям і призерам спартакіади вручили грамоти, під час відкриття всі учасники отримали сувеніри, які надав організатор спартакіади, відділ у справах сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Слов'янської міськради.

Джерело

Comments: