У Бахмуті пройшов чемпіонат зі стокліткових шашок серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями

ша3

Двадцять дев'ять чоловік взяли участь у Відкритому чемпіонаті Донецької області з стокліткових шашок серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. За звання чемпіонів боролися чоловіки і жінки з порушеннями зору та опорно-рухового апарату.

Змагання організував обласний центр «Інваспорт». Це був первинний відбір на чемпіонат України, а ось переможці українських змагань стануть вже учасниками чемпіонату світу. Кращі гравці в шашки зберуться цього літа в Болгарії.

Шість областей представили своїх спортсменів на змагання. Учасники з Харківської, Херсонської, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Миколаївської областей приїхали в Бахмут. У багатьох за плечима участь в чемпіонатах різних рівнів, неодноразові перемоги в змаганнях високого класу.

Бахмутчане разом з земляками гідно виступили на змаганнях. Серед жінок-спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату перемогу здобула Людмила Ведерко. Друге місце зайняла Ірина Хоспекова з Миколаївської області.

Серед жінок з порушеннями зору золото турніру виборола харків'янка Інна Коржилова-Стеценко, а срібло поділили Людмила Гуслева і Зінаїда Маричковская. У чоловіків-спортсменів з порушеннями ОДА золотим призером став Олександр Гонгальский з Житомирської області, друге місце у Дениса Вєдєнєєва (Донецька область), а бронзовим призером став гість з Херсона Валерій Лункін.

Віталій Кривошей переміг серед спортсменів з вадами зору (в минулому він чемпіон СРСР), друге місце у екс-чемпіона світу Сергія Маніна, третє - у Олексія Смирнова.

Джерело

Comments: