У Богодухові активно будують спортмайданчики

У Богодухівському районі відкрили сучасний спортмайданчик і будують ще два. Цей район серед найбільш спортивних районів Харківщини. Тут вже відкрили сучасний спортивний майданчик для футболу і баскетболу на території Богодухівського ліцею № 3.

"Майданчик побудована за сучасними технологіями, трава на ній - італійська. 26 липня ми її відкрили всі разом - за підтримки нашої голови облдержадміністрації Юлії Олександрівни Світличної, за підтримки банку KfW і GIZ. Гімназія дійсно потребувала такому майданчику, і тепер дітвора має можливість займатися спортом ", - зазначив голова Богодухівської РДА Володимир Шаров.

За його інформацією, ще два майданчики зараз будують в Богодухівської ЗОШ №2 та в селі Полкова Микитівка.

"У нас буде не просто футбольне поле. Це буде волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик, тренажери. Сподіваємося, що цей майданчик витягне дітей через комп'ютерів і дозволить їм розвиватися фізично, адже фізичне здоров'я дитини - це одна зі складових становлення особистості", - зазначила заступник директора Богодухівської ЗОШ № 2 з навчально-виховної роботи Марина Тріздна.

Цього року будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям, міні-футбольних полів та інших спортивних об'єктів в області приділено підвищену увагу. За інформацією начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталія Кириленко, до кінця року в кожному районі області побудують спортивні майданчики зі штучним покриттям, з тренажерним і гімнастичним обладнанням. Також триває робота по створенню 10 штучних футбольних полів та реконструкція стадіонів.

Джерело

Comments: