У харківському басейні «Локомотив» відбувся літній чемпіонат України з синхронного плавання

index

Ці змагання стали  генеральною репетицією для нашої олімпійської збірної перед Іграми в Ріо.Не секрет, що ці традиційні старти в нинішньому році, перш за все, носять характер одного з важливих етапів підготовки нашої збірної до виступу в олімпійському Ріо. Але, як завжди, глядачів, які прийшли підтримати наших дівчат, чекав і ряд приємних сюрпризів.

Так, справжньою окрасою став виступ Катерини Резнік у програмі солісток. Як зазначила головний тренер національної збірної України Світлана Саїдова, цей виступ Катерина поставила практично самостійно. Що ж, такий сюрприз по достоїнству оцінили не тільки глядачі, але й судді. У підсумковому протоколі харків’янка отримала найвищий бал.

Побачили глядачі і виступ нашого олімпійського дуету: Анна Волошина/Лоліта Ананасова не залишили байдужими нікого.

Зазначимо, що цей чемпіонат став своєрідним генеральним прогоном для наших лідерів перед головними стартами чотириріччя – Олімпіади в Ріо. Саме виступ дуетів відкриватиме змагання з синхронного плавання на Олімпіаді.

В останній день змагань головною подією став виступ групи нашої національної збірної --  яскраве видовище, що підкорило всіх глядачів. Побачити його до Олімпійських ігор змогли лише щасливчики, які в цей день прийшли подивитися та підтримати дівчат у басейні «Локомотив» (за традицією напередодні важливих стартів відео та фотозйомки були заборонені навіть на мобільні телефони). Всім іншим шанувальникам варто дочекатися виступу нашої групи на Олімпіаді в Ріо, щоб по-справжньому оцінити ту роботу, яку провели наші майстри синхронного плавання та їх наставники на чолі з головним тренером національної збірної Світланою Саїдовою.

У загальному заліку змагань перемогу здобули господарки води, загальна сума яких у підсумковому протоколі склала 551,6336 бала. На другому місці – команда Миколаївської області  (500,1098), а на третьому – Одеська область  (147,7116 бала).

На урочистій церемонії закриття літнього чемпіонату України нагороди переможцям і призерам змагань вручив президент Федерації України з синхронного плавання, народний депутат України Віктор Миколайович Остапчук.

– Цей літній чемпіонат – останній старт перед Олімпіадою, – сказав Віктор Миколайович. – Відсьогодні  почався зворотний відлік часу підготовки до Ігор в Ріо. Настрій у всіх бойовий. Зазначу, що чемпіонат світу серед юніорів, який нещодавно пройшов в Казані, показав, що наша вітчизняна школа знаходиться на правильному шляху розвитку. Щодо нашої олімпійської команди, то настрій у наших дівчат дуже серйозний. А головне -- є віра у власні сили і в загальний успіх.

Підсумкові результати

Дует

1 Лоліта Ананасова/Анна Волошина (Харківська область-1) – 189,2697

2 Ксенія Козловська/Марія Середа (Миколаївська область - 1) – 148,2945

пк* Олександра Бурдова/Дарина Корнєєва (Харківська обасть-2) – 88,2

пк*Тетяна Давіскиба/Регіна Першина (Одеська обасть-1) – 82,7

*- поза конкурсом

Комбіновані групи

1 Харківська область-2 – 87,3500

(Олександра Бурдова, Олександра Даниленко, Олеся Дерев’янченко, Дарина Корнєєва, Валерія Кріцина, Анастасія Кулик, Євгенія Лихман, Ірина Савенко, Марта Федіна, Валерія Шило)

2 Миколаївська область-1 – 74,7000

(Ксенія Борисова, Маргарита Григор’єва, Валерія Єгорова, Ксенія Козловська, Олена Левченко, Марія Середа, Христина Степаніцина)

3 Миколаївська область-2 – 62,5500

(Ліка Винничук, Поліна Единок, Таїсія Ковальова, Олена Козловська, Христина Кононова, Олександра Майорова, Євгенія Середа, Валерія Степаніцина, Діана Чамбул)

пк Харківська область-3 – 77,55

Соло

Катерина Резнік (Харківська область - 1) – 173,2453

Марія Лещенко (Одеська область-1) – 147,7116

Олена Левченко (Миколаївська область-1) – 140,0624

Анастасія Стукаленко (Одеська область-2) – 125,0535

пк Марта Федіна (Харківська область-2) – 85,4

пк Тетяна Давіскиба (Одеська область-1) – 57,85

пк Регіна Першина (Одеська область-1) – 55,65

Група

  1. Харківська область-1

(Дар’я Юшко, Лоліта Ананасова, Анна Волошина, Олена Гречихіна, Олександра Сабада, Анастасія Савчук, Катерина Садурська, Ксенія Сидоренко, Ольга Золотарьова(R), Олександра Кашуба(R))

  1. Миколаївська область-1

(Ксенія Борисова, Маргарита Григор’єва, Валерія Єгорова, Ксенія Козловська, Олена Левченко, Марія Середа, Христина Степаніцина)

пк Харківська область -2

Comments: