У Краматорську відкрився новий спортивний комплекс

spkompleksНа території Критого ринку в Краматорську відбулося урочисте відкриття спортивно-оздоровчого комплексу, який отримав назву «Олімп».

Ідея побудови належить директору ТОВ «Колгоспний ринок» Леоніду Нескородову, який давно дружить зі спортом. Порадився з підприємцями ринку, і в 2013-му році приступили до реалізації проекту. Але почалися події 2014-го року, від яких, в тому числі, жорстко постраждав бізнес, і фінал будівництва стався лише у вересні 2016- го.

У будівлі спорткомплексу є волейбольний зал, який відповідає найсучаснішим вимогам, зал для фітнесу, душові; є також сауна з басейном, з дня на день відкриється кафе.

На відкритті «Олімпу», крім рядових городян, представників місцевого депутатського корпусу і спортсменів, був присутній начальник управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик і помічник народного депутата України Максима Єфімова Андрій Безсонний.

Андрій Безсонний подарував «новонародженому» спортивний інвентар і зазначив, що, поряд з масовим сьогоднішнім будівництвом на території Краматорська шкільних футбольних полів, новий спорткомплекс стане ще однією ланкою в загальноміському курсі на зміцнення здоров'я краматорчан.

Начальник управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик висловив надію на те, що в спорткомплексі будуть займатися не тільки спортсмени, а й усі бажаючі жителі міста, а також військовослужбовці.

Джерело

Comments: