У Вовчанську відкрили фізкультурний комплекс

спорткомплУ Вовчанську відкрили новий фізкультурно-оздоровчий комплекс (ФОК). Про це повідомили в Харківській облдержадміністрації. У відкритті ФОКа, яке відбулося 21 серпня в рамках святкування Дня міста, взяла участь перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Юлія Світлична.

В ході відкриття перший заступник голови ХОДА передала юним спортсменам, які будуть тренуватися в фізкультурно-оздоровчому комплексі, спортивний інвентар для занять. Як депутат облради Світлична взяла на себе зобов'язання проконтролювати підготовку документів, необхідних для передачі об'єкта на баланс району і далі - Вовчанська. "Я зроблю все, щоб передача відбулася на найближчій сесії облради, щоб діти змогли в найкоротші терміни приступити до занять", - підкреслила Світлична.

Майданчики комплексу пристосовані для занять різними командними видами спорту в будь-який час року: футболом, волейболом, баскетболом, гандболом і ін. Також тут є зали для боксу та інших видів спорту.

"Роботи з будівництва комплексу були заморожені в 2013-2014 роках. Відновити їх було непросто, але ми доклали для цього максимум зусиль. Нас почув Кабмін, і на будівництво було виділено близько 9 млн. Грн. З фонду регіонального розвитку, також кошти виділялися районним і сільськими бюджетами. Роботи велися небувалими темпами, і буквально за півтора року ФОК був добудований. У 2015-2016 рр. на об'єкті було виконано понад 60% робіт ", - розповіла перший заступник керівника області.

спкомпЯк підкреслив голова Вовчанської райдержадміністрації Валерій Мірошник, відкриття спортивного комплексу стало великим подарунком городянам до Дня міста. "Для нас це справжнє свято. Коли будівництво було заморожено, мало хто вірив, що об'єкт буде добудований. Але незважаючи на труднощі в країні, завдяки позиції обласної адміністрації цей об'єкт отримав друге життя. Це дуже важливо, що держава сьогодні ставить в пріоритет здоров'я молоді ", - підкреслив глава району.

Читати джерело

Comments: